Autor |
Wiadomość |
Temat: 13 kolejka |
KF23
Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 507
|
Forum: Liga Typera 2010 Wysłany: Pią 23:32, 13 Lis 2009 Temat: 13 kolejka |
Mustang Ostaszewo 2- 1Stal Grudziądz
Piast Łasin2 -0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo1 - 1Unislavia Unisław
LZS Bobrowo 0-1 Elana II Toruń
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2- 1Pomo ... |
Temat: 12 kolejka: |
KF23
Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 525
|
Forum: Liga Typera 2010 Wysłany: Pon 18:07, 02 Lis 2009 Temat: 12 kolejka: |
Stal Grudziądz3 -1 Zamek Zamek Bierzgłowski
Ogniwo Zegartowice1 -2 Sokół Radomin
Rol.Ko Konojady 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie1 -0 LZS Bobrowo
Elana II To ... |
Temat: 11 kolejka |
KF23
Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 600
|
Forum: Liga Typera 2010 Wysłany: Pią 14:54, 23 Paź 2009 Temat: 11 kolejka |
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1- 3Stal Grudziądz
Mustang Ostaszewo 2-1 Unislavia Unisław
Piast Łasin 1-1 Elana II Toruń
Węgrowianka Węgrowo1 -0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
LZS Bobrowo ... |
Temat: 10 kolejka |
KF23
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 546
|
Forum: Liga Typera 2010 Wysłany: Czw 16:04, 15 Paź 2009 Temat: 10 kolejka |
Stal Grudziądz3 - 1Sokół Radomin
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Ogniwo Zegartowice 1-2 LZS Bobrowo
Rol.Ko Konojady3 -1 Węgrowianka Węgrowo
Pomowiec Victoria Kijewo Kr ... |
Temat: 9 Kolejka |
KF23
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 540
|
Forum: Liga Typera 2010 Wysłany: Czw 17:03, 08 Paź 2009 Temat: 9 Kolejka |
Unislavia Unisław 1-1 Stal Grudziądz
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-1 Elana II Toruń
Mustang Ostaszewo 2-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Piast Łasin 2-0 Rol.Ko Konojady
Węgrowianka Węgr ... |
Temat: 8 Kolejka |
KF23
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 555
|
Forum: Liga Typera 2010 Wysłany: Śro 9:02, 30 Wrz 2009 Temat: 8 Kolejka |
Stal Grudziądz 2-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin 2-1 LZS Bobrowo
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-0 Węgrowianka Węgrowo
Ogniwo Zegartowice2 -0 Piast Łasin
Rol.Ko Konojady1 - 2Mustang Ost ... |
Temat: 7 kolejka: (26-27 września) |
KF23
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 894
|
Forum: Liga Typera 2010 Wysłany: Śro 11:15, 23 Wrz 2009 Temat: 7 kolejka: (26-27 września) |
Elana II Toruń 2-1 Stal Grudziądz
Unislavia Unisław 1-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński0 -2 Rol.Ko Konojady
Mustang Ostaszewo 3-0 Ogniwo Zegartowice
Piast Łas ... |
Temat: 6 Kolejka: (19-20 września) |
KF23
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 927
|
Forum: Liga Typera 2010 Wysłany: Czw 10:36, 17 Wrz 2009 Temat: 6 Kolejka: (19-20 września) |
Stal Grudziądz2 -1 LZS Bobrowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie1 -1 Węgrowianka Węgrowo
Sokół Radomin 1-2 Piast Łasin
Zamek Zamek Bierzgłowski1 -2 Mustang Ostaszewo
Ogniwo Zegartowice1 -0 Radzynian ... |
Temat: 5 Kolejka: (12-13 września) |
KF23
Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 627
|
Forum: Liga Typera 2010 Wysłany: Śro 12:16, 09 Wrz 2009 Temat: 5 Kolejka: (12-13 września) |
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 4-1 Stal Grudziądz
Elana II Toruń0 -3 Rol.Ko Konojady
Unislavia Unisław3 -0 Ogniwo Zegartowice
Radzynianka Radzyń Chełmiński1 -2 Zamek Zamek Bierzgłowski
Mu ... |
Temat: 4 kolejka - 5-6 września |
KF23
Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 1050
|
Forum: Liga Typera 2010 Wysłany: Pią 8:32, 04 Wrz 2009 Temat: 4 kolejka - 5-6 września |
Stal Grudziądz 3-1 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 2-1 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie1 -2 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin3 -1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 1- ... |
|