Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
wtyka17
Administrator
Dołączył: 24 Mar 2007 Posty: 230
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Ostaszewo Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 12:06, 01 Wrz 2009 Temat postu: 4 kolejka - 5-6 września |
|
|
Kolejka 4 - 5-6 września
Stal Grudziądz - Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo - Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin - Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski - Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice - Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady - Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Sychy
Dołączył: 30 Gru 2008 Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Wto 13:34, 01 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 3 -1 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 2-2 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-2 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 3-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-4 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 1-3 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 1-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Mustang#7
Administrator
Dołączył: 08 Maj 2008 Posty: 241
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Wto 13:43, 01 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 2-1 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 2-1 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-3 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 2-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-2 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 1-4 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 2-2 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
ETFCO
Dołączył: 06 Kwi 2008 Posty: 199
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 2 razy Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: to pytanie? Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 16:31, 01 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 2 -0 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 1-2 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 2-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-4 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 0-3 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 1-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
roman
Dołączył: 08 Kwi 2008 Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Wto 16:53, 01 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 3-0 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 1-2 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-1 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 1-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-3 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 0-5 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 3-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Pavlo[EZB]
Dołączył: 16 Lip 2009 Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 17:15, 01 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz - Węgrowianka Węgrowo 1:2
LZS Bobrowo - Piast Łasin 3:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Mustang Ostaszewo 0:2
Sokół Radomin - Radzynianka Radzyń Chełmiński 4:1
Zamek Zamek Bierzgłowski - Unislavia Unisław 1:4
Ogniwo Zegartowice - Elana II Toruń 2:2
Rol.Ko Konojady - Pomowiec Kijewo Królewskie 1:3
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
wtyka17
Administrator
Dołączył: 24 Mar 2007 Posty: 230
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Ostaszewo Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 17:24, 01 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz - Węgrowianka Węgrowo 1-2
LZS Bobrowo - Piast Łasin 1-1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Mustang Ostaszewo 0-1
Sokół Radomin - Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-2
Zamek Zamek Bierzgłowski - Unislavia Unisław 1-1
Ogniwo Zegartowice - Elana II Toruń 0-3
Rol.Ko Konojady - Pomowiec Kijewo Królewskie 0-0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Tomek
Dołączył: 14 Sie 2009 Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 15:35, 02 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 2-2 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 2-1 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 1-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 0-3 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 1-2 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 3-2 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
mustang1948
Dołączył: 13 Sie 2009 Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 15:44, 02 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 2-1 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 2-3 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-0 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 1-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 0-3 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 0-4 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 2-2 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
salas
Dołączył: 12 Lip 2009 Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 21:11, 02 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 1-1 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 2-3 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-2 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-3 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 0-4 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 2-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
kubus
Dołączył: 26 Mar 2008 Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Łysomice Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 21:54, 02 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 2-1 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 4-2 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-1 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-4 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 0-4 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 0-0 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Mustang#11
Dołączył: 07 Sie 2009 Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 22:15, 02 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 2 -1 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 1-1 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-2 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-3 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 1-2 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 2-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Everton Fan
Dołączył: 14 Sie 2009 Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Czw 9:22, 03 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz - Węgrowianka Węgrowo 2:1
LZS Bobrowo - Piast Łasin 2:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Mustang Ostaszewo 0:0
Sokół Radomin - Radzynianka Radzyń Chełmiński 2:1
Zamek Zamek Bierzgłowski - Unislavia Unisław 0:2
Ogniwo Zegartowice - Elana II Toruń 1:2
Rol.Ko Konojady - Pomowiec Kijewo Królewskie 1:0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
KF23
Dołączył: 04 Wrz 2009 Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 8:32, 04 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 3-1 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 2-1 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie1 -2 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin3 -1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-3 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice0 -5 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 2-1 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
ufo
Dołączył: 09 Sty 2009 Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 23:09, 04 Wrz 2009 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 1 - 2 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 0 - 2 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1 - 2 Mustang Ostaszewo
Sokół Radomin 3 - 1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Zamek Zamek Bierzgłowski 1 - 3 Unislavia Unisław
Ogniwo Zegartowice 1 - 4 Elana II Toruń
Rol.Ko Konojady 1 - 2 Pomowiec Kijewo Królewskie
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
|