Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Pavlo[EZB]
Dołączył: 16 Lip 2009 Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 11:52, 07 Maj 2010 Temat postu: 21 Kolejka |
|
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Stal Grudziądz
LZS Bobrowo - Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo - Zamek Zamek Bierzgłowski
Piast Łasin - Ogniwo Zegartowice
Mustang Ostaszewo - Rol.Ko Konojady
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pomowiec Victoria Kijewo Króewskie
Unislavia Unisław - Elana II Toruń
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Pavlo[EZB]
Dołączył: 16 Lip 2009 Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 11:53, 07 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Stal Grudziądz 1:0
LZS Bobrowo - Sokół Radomin 3:1
Węgrowianka Węgrowo - Zamek Zamek Bierzgłowski 2:0
Piast Łasin - Ogniwo Zegartowice 2:0
Mustang Ostaszewo - Rol.Ko Konojady 2:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pomowiec Victoria Kijewo Króewskie 1:3
Unislavia Unisław - Elana II Toruń 2:0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
roman
Dołączył: 08 Kwi 2008 Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pią 13:59, 07 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Stal Grudziądz 2:1
LZS Bobrowo - Sokół Radomin 0:0
Węgrowianka Węgrowo - Zamek Zamek Bierzgłowski 3:0
Piast Łasin - Ogniwo Zegartowice 4:0
Mustang Ostaszewo - Rol.Ko Konojady 1:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pomowiec Victoria Kijewo Króewskie 0:2
Unislavia Unisław - Elana II Toruń 0:0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
ETFCO
Dołączył: 06 Kwi 2008 Posty: 199
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 2 razy Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: to pytanie? Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 15:25, 07 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Stal Grudziądz 1-0
LZS Bobrowo - Sokół Radomin 1-2
Węgrowianka Węgrowo - Zamek Zamek Bierzgłowski 2-0
Piast Łasin - Ogniwo Zegartowice 2-0
Mustang Ostaszewo - Rol.Ko Konojady 1-1
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pomowiec Victoria Kijewo Króewskie 0-3
Unislavia Unisław - Elana II Toruń 2-0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Everton Fan
Dołączył: 14 Sie 2009 Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 17:46, 07 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Stal Grudziądz 1-1
LZS Bobrowo - Sokół Radomin 2-2
Węgrowianka Węgrowo - Zamek Zamek Bierzgłowski 2-1
Piast Łasin - Ogniwo Zegartowice 5-0
Mustang Ostaszewo - Rol.Ko Konojady 1-0
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pomowiec Victoria Kijewo Króewskie 1-3
Unislavia Unisław - Elana II Toruń 3-0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
ufo
Dołączył: 09 Sty 2009 Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 20:02, 07 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 - 1 Stal Grudziądz
LZS Bobrowo 2 - 1 Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo 2 - 1 Zamek Zamek Bierzgłowski
Piast Łasin 3 - 0 Ogniwo Zegartowice
Mustang Ostaszewo 2 - 0 Rol.Ko Konojady
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0 - 2 Pomowiec Victoria Kijewo Króewskie
Unislavia Unisław 3 - 1 Elana II Toruń
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Mustang#7
Administrator
Dołączył: 08 Maj 2008 Posty: 241
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pią 20:57, 07 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-2 Stal Grudziądz
LZS Bobrowo 3-2 Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo 2-1 Zamek Zamek Bierzgłowski
Piast Łasin 4-0 Ogniwo Zegartowice
Mustang Ostaszewo 2-1 Rol.Ko Konojady
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-3 Pomowiec Victoria Kijewo Króewskie
Unislavia Unisław 2-1 Elana II Toruń
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
salas
Dołączył: 12 Lip 2009 Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 21:04, 07 Maj 2010 Temat postu: |
|
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Stal Grudziądz 2:0
LZS Bobrowo - Sokół Radomin 2:2
Węgrowianka Węgrowo - Zamek Zamek Bierzgłowski 4:0
Piast Łasin - Ogniwo Zegartowice 5:0
Mustang Ostaszewo - Rol.Ko Konojady 3:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pomowiec Victoria Kijewo Króewskie 1:4
Unislavia Unisław - Elana II Toruń 1:1
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
|