Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
wtyka17
Administrator
Dołączył: 24 Mar 2007 Posty: 230
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Ostaszewo Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 15:19, 24 Mar 2010 Temat postu: 15 kolejka |
|
|
Kolejka 15 - 27-28 marca
Piast Łasin - Stal Grudziądz
Mustang Ostaszewo - Węgrowianka Węgrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński - LZS Bobrowo
Unislavia Unisław - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Elana II Toruń - Sokół Radomin
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie - Zamek Zamek Bierzgłowski
Rol.Ko Konojady - Ogniwo Zegartowice
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Pavlo[EZB]
Dołączył: 16 Lip 2009 Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Śro 22:38, 24 Mar 2010 Temat postu: |
|
|
Piast Łasin - Stal Grudziądz 1:0
Mustang Ostaszewo - Węgrowianka Węgrowo 1:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński - LZS Bobrowo 1:2
Unislavia Unisław - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:1
Elana II Toruń - Sokół Radomin 2:0
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie - Zamek Zamek Bierzgłowski 3:0
Rol.Ko Konojady - Ogniwo Zegartowice 2:0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Mustang#7
Administrator
Dołączył: 08 Maj 2008 Posty: 241
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Czw 17:35, 25 Mar 2010 Temat postu: |
|
|
Piast Łasin 1-2 Stal Grudziądz
Mustang Ostaszewo 2-1 Węgrowianka Węgrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-3 LZS Bobrowo
Unislavia Unisław 3-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Elana II Toruń 2-0 Sokół Radomin
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 3-1 Zamek Zamek Bierzgłowski
Rol.Ko Konojady 5-1 Ogniwo Zegartowice
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Everton Fan
Dołączył: 14 Sie 2009 Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Czw 22:30, 25 Mar 2010 Temat postu: |
|
|
Piast Łasin - Stal Grudziądz 1:2
Mustang Ostaszewo - Węgrowianka Węgrowo 1:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński - LZS Bobrowo 1:2
Unislavia Unisław - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:2
Elana II Toruń - Sokół Radomin 1:1
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie - Zamek Zamek Bierzgłowski 2:0
Rol.Ko Konojady - Ogniwo Zegartowice 3:1
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
salas
Dołączył: 12 Lip 2009 Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 15:32, 26 Mar 2010 Temat postu: |
|
|
Piast Łasin - Stal Grudziądz 2:2
Mustang Ostaszewo - Węgrowianka Węgrowo 2:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński - LZS Bobrowo 1:3
Unislavia Unisław - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:2
Elana II Toruń - Sokół Radomin 2:1
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie - Zamek Zamek Bierzgłowski 2:1
Rol.Ko Konojady - Ogniwo Zegartowice 3:0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
kubus
Dołączył: 26 Mar 2008 Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Łysomice Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 20:27, 26 Mar 2010 Temat postu: |
|
|
Piast Łasin - Stal Grudziądz 0:2
Mustang Ostaszewo - Węgrowianka Węgrowo 0:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński - LZS Bobrowo 1:3
Unislavia Unisław - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0:3
Elana II Toruń - Sokół Radomin 2:0
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie - Zamek Zamek Bierzgłowski 4:1
Rol.Ko Konojady - Ogniwo Zegartowice 3:0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
wtyka17
Administrator
Dołączył: 24 Mar 2007 Posty: 230
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Ostaszewo Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pią 20:42, 26 Mar 2010 Temat postu: |
|
|
Piast Łasin - Stal Grudziądz 1:0
Mustang Ostaszewo - Węgrowianka Węgrowo 2:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński - LZS Bobrowo 1:2
Unislavia Unisław - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:2
Elana II Toruń - Sokół Radomin 1:2
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie - Zamek Zamek Bierzgłowski 3:1
Rol.Ko Konojady - Ogniwo Zegartowice 4:0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
roman
Dołączył: 08 Kwi 2008 Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pią 21:31, 26 Mar 2010 Temat postu: |
|
|
Piast Łasin - Stal Grudziądz 0:1
Mustang Ostaszewo - Węgrowianka Węgrowo 2:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński - LZS Bobrowo 1:2
Unislavia Unisław - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:1
Elana II Toruń - Sokół Radomin 3:1
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie - Zamek Zamek Bierzgłowski 4:0
Rol.Ko Konojady - Ogniwo Zegartowice 2:0
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Sychy
Dołączył: 30 Gru 2008 Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pią 22:32, 26 Mar 2010 Temat postu: |
|
|
Piast Łasin 2-1 Stal Grudziądz
Mustang Ostaszewo 2-0 Węgrowianka Węgrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-3 LZS Bobrowo
Unislavia Unisław 0-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Elana II Toruń 2-0 Sokół Radomin
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 3-2 Zamek Zamek Bierzgłowski
Rol.Ko Konojady 4-1 Ogniwo Zegartowice
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
|