Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
Mustang#7
Administrator
Dołączył: 08 Maj 2008 Posty: 241
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pon 17:37, 19 Kwi 2010 Temat postu: 14 kolejka (zaległa: 21 kwietnia) |
|
|
Stal Grudziądz - Ogniwo Zegartowice 21 kwietnia
Zamek Zamek Bierzgłowski - Rol.Ko Konojady
Sokół Radomin - Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Elana II Toruń
LZS Bobrowo - Unislavia Unisław
Piast Łasin - Mustang Ostaszewo
Jeden mecz został już rozegrany więc nie będzie brany pod uwagę...
Węgrowianka Węgrowo 5-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
|
|
Mustang#7
Administrator
Dołączył: 08 Maj 2008 Posty: 241
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pon 17:38, 19 Kwi 2010 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 4-1 Ogniwo Zegartowice
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-1 Rol.Ko Konojady
Sokół Radomin 1-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Elana II Toruń
LZS Bobrowo 1-2 Unislavia Unisław
Piast Łasin 0-1 Mustang Ostaszewo
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
roman
Dołączył: 08 Kwi 2008 Posty: 46
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 1 raz Ostrzeżeń: 0/5
|
Wysłany: Pon 18:48, 19 Kwi 2010 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz - Ogniwo Zegartowice 3:0
Zamek Zamek Bierzgłowski - Rol.Ko Konojady 1:3
Sokół Radomin - Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 0:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Elana II Toruń 3:0
LZS Bobrowo - Unislavia Unisław 1:1
Piast Łasin - Mustang Ostaszewo 0:3
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Pavlo[EZB]
Dołączył: 16 Lip 2009 Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Pon 20:23, 19 Kwi 2010 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz - Ogniwo Zegartowice 21 kwietnia 3:1
Zamek Zamek Bierzgłowski - Rol.Ko Konojady 1:0
Sokół Radomin - Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Elana II Toruń 2:0
LZS Bobrowo - Unislavia Unisław 2:1
Piast Łasin - Mustang Ostaszewo 1:2
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
Everton Fan
Dołączył: 14 Sie 2009 Posty: 32
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 16:33, 20 Kwi 2010 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz - Ogniwo Zegartowice 2:0
Zamek Zamek Bierzgłowski - Rol.Ko Konojady 1:1
Sokół Radomin - Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Elana II Toruń 4:0
LZS Bobrowo - Unislavia Unisław 2:1
Piast Łasin - Mustang Ostaszewo 0:2
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
ETFCO
Dołączył: 06 Kwi 2008 Posty: 199
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 2 razy Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: to pytanie? Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 20:01, 20 Kwi 2010 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 3 -0 Ogniwo Zegartowice 21 kwietnia
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-2 Rol.Ko Konojady
Sokół Radomin 2 -2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-0 Elana II Toruń
LZS Bobrowo 1-2 Unislavia Unisław
Piast Łasin 1-2 Mustang Ostaszewo
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
salas
Dołączył: 12 Lip 2009 Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 20:39, 20 Kwi 2010 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 3 -0 Ogniwo Zegartowice 21 kwietnia
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-2 Rol.Ko Konojady
Sokół Radomin 2 -2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4-0 Elana II Toruń
LZS Bobrowo 1-1 Unislavia Unisław
Piast Łasin 0-2 Mustang Ostaszewo
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
kubus
Dołączył: 26 Mar 2008 Posty: 108
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5 Skąd: Łysomice Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 20:49, 20 Kwi 2010 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz 2-0 Ogniwo Zegartowice 21 kwietnia
Zamek Zamek Bierzgłowski 0-2 Rol.Ko Konojady
Sokół Radomin 1-3 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Elana II Toruń
LZS Bobrowo 2-2 Unislavia Unisław
Piast Łasin 0-2 Mustang Ostaszewo
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
EuzebiuszDrwal
Dołączył: 20 Sie 2009 Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/5
Płeć: Mężczyzna
|
Wysłany: Wto 23:01, 20 Kwi 2010 Temat postu: |
|
|
Stal Grudziądz - Ogniwo Zegartowice 3:0
Zamek Zamek Bierzgłowski - Rol.Ko Konojady 0:2
Sokół Radomin - Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Elana II Toruń 1:3
LZS Bobrowo - Unislavia Unisław 0:2
Piast Łasin - Mustang Ostaszewo 0:99
Post został pochwalony 0 razy |
|
Powrót do góry |
|
|
|